Vukovar 1991 – Bedem 1:1

Vukovar 1991 - Graničar Vukovar 1991 - Graničar Foto: Kery

3. Hrvatska nogometna liga Istok

Do prvog boda u prvenstvu nogometaši Vukovara došli su u županijskom derbiju protiv jake ekipe Bedema. Bedem je poveo u 79. minutu pogotkom Ivana Validžića a na 1:1 izjednačio je Matej Uhlarik u '86. Bedem je od '55 minute igrao bez isključenog Dina Leke koji je dobio drugi žuti karton. Na utakmici je sudac Krešimir Vidačić pokazao 10 žutih kartona.

Vuteks Sloga je u Novoj Gradišci pobijedila Slogu 4:0. Dva je pogotka postigao Mihailo Marić a po jedan Dominik Križanović i Njegoš Božović.

Do pobjede je došao i Graničar iz Županje. Poveo je domaćin Oriolik u '5 minutu pogotkom Valentina Kuzmića, na 1:1 izjednačio je Hrvoje Hodak u '48 a pobjednički gol postigao je Josip Lotar u '83. iz kaznenog udarca.

U ostalim susretima Kutjevo – Zrinski (J) 3:2, Čepin – Slavija 2:3, Croatia Đakovo – Marsonia 1:1, NAŠK – Vihor 2:2, Slavonija – Belišće 2:0.