Borovo – Valpovka 31:35

Borovo - Brod Borovo - Brod Foto: Kery

Izjednačenu utakmicu odigrali su Borovo i Valpovka u 2. Hrvatskoj rukometnoj ligi istok. U prvom poluvremenu igralo se gol za gol sve do 13:13. Tada Borovo postiže tri uzastopna gola za 16:13, a na odmor se odlazi rezultatom 16:14. Početkom drugog poluvremena Valpovka poravnava na 18:18 i polako povećava prednost za konačnih 31:35. Najbolji strijelac utakmice bio je gostujući igrač Matija Bajer koji je postigao 13 golova. Kod Borova 6 je pogodaka postigao Ivan Skaramuca, a po 5 Neven Radojević, Roko Mandarić, Josip Žulj i Marko Naletilić. Ivan Pinjuh je postigao 2, a po 1 Manuel Relatić, Renato Luketić i Ivan Radojević

Rezultati 4. kola: Fenix – Osijek 2 36:20, Nexe 2 – Slatina 29:29, Nova Gradiška – LiPa 28:28, Županja – Brod 28:16.