Hrvatska nogometna reprezentacija noćas u jedan sat po našem vremenu igra s Panamom utakmicu drugog kola skupine L Svjetskog nogometnog prvenstva. U prvoj je utakmici Hrvatska izgubila od Engleske 4:2, a Panama od Gane 1:0. Hrvatskoj je potrebna pobjeda kako bi ostala u igri za prolazak skupine. Na konferenciji za novinare uoči utakmice izbornik Zlatko Dalić i Mateo Kovačić istaknuli su kako je Panama jako dobra u kontri i tranziciji i kako utakmica neće biti lagana. Panama je dominirala u utakmici s Ganom ali nije uspjela pobijediti. To je poziv na oprez. Hrvatska će u Torontu, koji je u znaku kockica, imati veliku podršku naših navijača, što će biti dodatna motivacija. Na utakmicu je doputovao i premijer Andrej Plenković koji ih je posjetio u njihovom hotelu. U 22 sata igraju Engleska i Gana. Hrvatskoj bi svakako odgovarala visoka pobjeda Engleske.