Policijska uprava Vukovarsko-srijemska je danas zaprimila dojavu o postavljenim bombama na Općinskim sudovima u Vinkovcima, Vukovaru, Županji i Otoku. U tijeku su istražne radnje, a djelatnici suda su privremeno napustili svoje prostorije. Na mjestu događaja su policija i djelatnici protueksplozivne zaštite Vukovarsko-srijemske policije. Dojava je došla putem elektroničke pošte, a kako neslužbeno doznajemo slične su dojave poslane na više adresa u Hrvatskoj.